מאמרים

איטום מבנים בנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג

איטום, חברת איטום, איטום תפרים, חברות איטום

תחזוקה היא חלק בלתי נפרד מכל מבנה. פעולות התחזוקה התקופתיות אשר מוגדרות כחובה הן פעולות האיטום לקראת עונת החורף, טיפול בחורים וסדקים במבנה, טיפול באריחים הרופפים וניקיון חלונות המבנה. במקרים בהם מדובר על בניינים גבוהים במיוחד, יש לשכור את שירותיה של חברה בעלת מוניטין מוצלח המעסיקה צוות מקצוענים מוסמך ובעל ניסיון בעבודות בגובה באמצעות סנפלינג.

אם עד לפני מספר שנים, הייתה בעיה בכל הקשור אל תחזוקת מבנים גבוהים וזאת משום ששירות המנופים והפיגומים היה יקר מאוד ולא כולם יכלו להרשות לעצמם שירות זה, כיום הדברים השתנו. ההזנחה התקופתית של העבר הובילה לתוצאה לא נעימה למראה עין ואף מסוכנת. תוצאה של בניינים מוזנחים עם חלונות מלוכלכים, חורים וסדקים במבנה הבניין, חיפוי שנעקר ממקומו ורטיבות שנבעה כתוצאה מאיטום לקוי של מבנה המבנה, כיום, המצב השתנה לחלוטין וניתן לשכור את שירותיהם של חברות איטום בעלות מומחיות בתחום איטום מבנים תוך התמחות ספציפית בכל הקשור אל איטום תפרים באמצעות סנפלינג. האפשרות לבצע פעולות איטום בסנפלינג פתרה עבור בעלי בניינים רבים את בעיית התחזוקה היקרה של הבניין והמורכבות של העבודה.

איטום מבנים – קירות חיצוניים

התחזוקה של כל מבנה כוללת פעולות חובה כמו למשל בידוד ואיטום. יש לקחת בחשבון שמזג האוויר מוביל באופן טבעי לשחיקה של המבנה לאורך השנים, דבר הבא לידי ביטוי בגשמים העזים שחודרים את החיפוי של המבנים, חודרים לתוך החריצים והסדקים של המבנה ומשום הדרך קצרה מאוד לדליפה בתוך המבנה, חדירה של מים, בידוד לקוי ופעמים גם לחוסר עמידות של המבנה לסכנות שונות לאורך השנים.

עבודות האיטום לגגות המבנים תתבצענה בתדירות קבועה מדי תקופה ואילו עבודות איטום של קירותיו החיצוניים של הבניין תתבצענה בתדירות נמוכה יותר. טרם השכרת שירותיה של חברת איטום יש לוודא שאותה חברה מעסיקה בעלי מקצוע מנוסים בתחום איטום תפרים בבניינים וכן איטום בסנפלינג בבניינים רבי קומות. בנוסף, חשוב לוודא שהמומחים של החברה יודעים את כל שיש לדעת בכל הקשור אל התזת סילר וסוגי עבודות נוספים הקשורים במישרין או בעקיפין אל תחום איטום המבנים.

חשוב לדעת שכל סוג קיר ושיטת האיטום שלו ומומחים בתחום תמיד ידעו כיצד לבחור את שיטת האיטום והבידוד המתאימה ביותר לסוג הקיר. אם מדובר על מבנה עם בו יש קיר עם אריחי אבן חשוב לאטום את כל הפוגות בקיר ולמרוח חומר שדוחה מים. באם מדובר על קיר עם טיח חשוב לאטום את כל הסדקים בקיר ולאחר מכן לצבוע.  

חברות איטום – הבחירה הנכונה

חברת איטום מקצועית היא חברה שמעסיקה מומחים בתחום איטום בסנפלינג שעברו את ההכשרה המתאימה לעבודות בגובה, מחזיקים בתעודות המעידות על כך ויודעים כיצד לבצע איטום תפרים ואיטום כללי של קירות חיצוניים באמצעות חומרים איכותיים וכן על ידי שימוש בבמות הרמה וציוד ייעודי. חברה איכותית היא חברה שתבטיח לדיירי המבנה מניעת מצבים של חלחול מים היישר אל תוך המבנה וזאת על ידי איטום מבנים איכותי. בהצלחה בבחירה!