מאמרים

חברות ניקיון בסנפלינג

ניקיון בסנפלינג

ניקיון בסנפלינג" "ניקוי חזית בניינים" "חיזוק אריחים"

עבודות סנפלינג הן עבודות גובה מורכבות שמטרתן היא לעיתים ניקוי של חזית בניינים וחיזוקם של אריחי הבניין. תחום עבודות ניקיון המתבצעות באמצעות טכניקת הסנפלינג כולל ניקוי של חלונות, פעולות איטום במבנים, חיזוק של אבנים-אריחים, עבודות התקנה והחלפה של כל סוגי הצנרת ועבודות בניין שונות.

מהו סנפלינג ?

קיימות שתי משמעויות למילה 'סנפלינג'. הראשונה היא ענף ספורט שמערב גלישה בחבלים מסלעים, מערות והרים. השנייה היא שימוש בסנפלינג ככלי עבודה, המשמש אנשי מקצוע המומחים בעבודות גובה שונות, עבודות כמו למשל ניקוי חזית בניינים. במאמר זה נסביר אודות עבודות גובה ושיטת הסנפלינג ככלי עבודה.

עבודות גובה – חשוב לדעת

עבודות גובה הן עבודות אותן מבצעים בגבהים שונים. עבודות אלו תמיד יעשו על ידי מומחים בתחום שזכו להכשרה המתאימה ומשתמשים בציוד הרמה וסנפלינג בטיחותי על סוגיו השונים. ההכשרה לעבודות בגובה  הינה באחריות משרד התמ"ת. במסגרת אותן עבודות המתבצעות בגובה ניתן למצוא עבודת ניקיון בסנפלינג של חלונות בניינים, ניקוי כולל של חזית הבניינים, חיזוק של אריחי הבניין, עבודות איטום, עבודות תיקון והחלפה, צביעה, עבודות בנייה ועוד.

טרם השכרת שירותיהם של מומחים בתחום ניקוי חזית בניינים או כל עבודת גובה אחרת, חשוב לוודא שאותם מומחים מבוטחים. שהם יכולים להציג בפני לקוחותיהם רישיון והסמכה לעסוק בעבודות גובה. שיש להם ניסיון בתחום הספציפי החיוני לכם במסגרת עבודות סנפלינג, שאותה חברה שאת שירותיה שוכרים אכן זמינה לעבודה ויכולה לבצע אותה בהתאמה מלאה ללוח הזמנים של הלקוח ושמחירון שירותי חיזוק אריחים או כל עבודה אחרת המתבצעת בגובה, אכן  מתאים לסל ההוצאות של הלקוח.

חיזוק אריחים וניקוי חזיתות

מבנים רבים בישראל זכו לחיפוי זה או אחר שמעניק להם את המראה המיוחד שלהם. אך מה קורה כאשר הזמן עושה את שלו והאריחים מתחילים להתרופף? מה קורה כאשר אריחים מתנתקים או נופלים? כאן נכנסת לתמונה חברה שמומחית בתחום חיזוק אריחים בסנפלינג.

קיימות שיטות שונות שעיקרן חיזוק האריחים במבנים והמומחים של אותה חברת ניקיון סנפלינג בה תבחרו יבחנו את סוג המבנה, סוג האריחים והמצב שלהם ובהתאם הם יגיעו למסקנה באשר לאותן במות הרמה להן הם זקוקים והאם הם זקוקים למנופים וציוד נוסף לביצוע העבודה. עבודת ניקוי חזית בניינים מחייבת גם היא צוות שמומחה בתחום הסנפלינג.

נכון להיום יש מגוון שיטות לעיגון של חיפויי חזית המבנים, כמו למשל חיזוק של האריחים באמצעות ברגים. הדבקת האריחים באמצעות דבק ייעודי. שימוש במלט וטיט על מנת לחבר בחזרה את האריחים למבנה הקיים וחיבור מחדש של האריחים ללוח בטון וזאת באמצעות אביזרי עיגון מיוחדים המיועדים לכך. השיטה תמיד תיבחר בהתאם לסוג האריחים, סוג המשטח עליהם הם הודבקו ומצב האריחים.

ניקיון בסנפלינג – ניקיון חלונות מבנים

נסכם בשירות האחרון והפופולארי ביותר בקרב בעלי מבנים: ניקוי חזית הבניינים באמצעות סנפלינג, פעולה אשר נדרשת על ידי כל חברה המכבדת את עצמה, שכן חיצוניות מרשימה ומראה נקי של חזית המבנה וחלונותיו יעידו במידה רבה על אופי הארגון ויתרמו לבניית התדמית שלו. ניקוי חזית בניינים בסנפלינג יכלול גם ניקיון בסנפלינג של חלונות ומרפסות. שירות זה רלוונטי בגמר בנייה חדשה של מבנה ובמבנה קיים ומלוכלך.  כאן, הניקוי של החלונות יעשה באמצעות סנפלינג ממבנה מיוחד שהוקם על גג המבנה וממנו אנשי המקצוע יגלשו על גלגלים וחבלים לאורך הבניין עם ציוד ניקיון. בהצלחה!