מאמרים

חברות פוליש

פוליש לרצפה ולמשטחי שיש

חברת פוליש, חברות פוליש, ניקיון בית חדש, ניקוי בית אחרי שיפוץ

מזל טוב! בניית ביתכם החדש הושלמה וכעת כל שצריך לעשות הוא לדאוג לכל הקשור אל הניקיון והפוליש של רצפת הבית וחלקים נוספים בו. אם בעבר, אנשים ביצעו את העבודה בעצמם, כיום רוב האנשים שוכרים את שירותיהן של חברות פוליש המעסיקות צוות הכולל אנשי מקצוע מנוסים וזאת על מנת ליהנות מהתוצאה האיכותית ביותר של בית נקי, מבריק ומרשים!

ניקוי בית אחרי שיפוץ – לבד או חברה?

השיפוץ הסתיים לו סוף כל סוף ואילו אתם מנסים ליהנות ממנו, אך אינכם מצליחים וזאת משום שהבית מלא באבק, הרצפה מלאה בכתמי צבע, השיש מלא בעודפי סיליקון והתחושה היא שייקח זמן רב עד שתצליחו להשתלט על העניינים ולנקות את כל הבית? בשלב זה תצטרכו להחליט האם תהיו מעוניינים להיאבק בכתמים הסרבניים בעצמכם או לשכור את שירותיה המקצועיים של חברת פוליש וניקיון המציעה שירות ניקוי בית אחרי שיפוץ וכן שירות ניקיון בית חדש. חברה שאנשיה יבצעו עבורכם ניקיון יסודי באמצעות חומרי ניקיון ייעודיים ולאחר מכן פוליש שיותיר את רצפת הבית, מבריקה ומרשימה במיוחד.

פוליש לאחר ניקיון

לאחר סיום הניקיון היסודי של הבית על ידי חברת פוליש וניקיון תוכלו לבחור את הגימור המושלם, גימור פוליש למשטחי שיש ולסוגים נוספים של חיפויי רצפה. נכון להיום יש שני סוגי פוליש מרכזיים. פוליש ווקס הוא פוליש בו משתמשים בשעווה מיוחדת אותה מורחים על הרצפה באופן אחיד. התוצאה היא רצפה מבריקה ומרשימה (חשוב לדעת שאם הרצפה בביתכם היא מקרמיקה, פוליש ווקס אינו מתאים לה). פוליש קריסטל, לעומת זאת, הוא פוליש שמערב תהליך בו מחדירים שני סוגי חומרים לשכבה העליונה של הרצפה. (סוג זה של פוליש מתאים לרצפת אבן ושיש ולא לרצפת גרניט פורצלן).

פוליש לרצפות העשויות משיש

אפשרות נוספת ואטרקטיבית במיוחד לאנשים שמעוניינים בשירות ניקיון בית חדש או ניקוי של בית לאחר שיפוץ הוא שירות פוליש משטחי שיש אותו מספקות חברות פוליש. רמת העמידות של השיש אמנם גבוהה בהשוואה לרצפה העשויה מחומרים אחרים, שכן השיש הינו בעל עמידות גבוהה בכל הקשור אל סימני לכלוך וכתמים, אך עדיין המראה של השיש לאחר תקופת זמן או לאחר שיפוץ הוא מראה מט ולכן רוב האנשים מעוניינים בפוליש למשטח השיש שלהם וזאת על מנת שזה יזכה למראה מבריק ומרשים כבעבר.

פוליש לרצפות שיש שונה מפוליש לרצפות מסוגים אחרים ומחייב שימוש במכונות פוליש מיוחדות המיועדות במיוחד למשטחי שיש ובחומרים מיוחדים המתאימים לשיש. הליך הפוליש נעשה במספר שלבים, כאשר בשלב הראשון תהיה העמקה של החריצים בין האריחים. לאחר מכן יתבצע ניקוי של המרווחים בין האריחים. השלב הבא יכלול מילוי מחדש של החריצים על ידי דבק ייעודי למשטחי שיש. לאחר מכן יתבצע ליטוש של השיש באמצעות דיסק יהלום, ניקוי חוזר של המשטח והשלב הסופי יהיה ציפוי של אריחי השיש בחומר מיוחד הנקרא 'סילר'. חומר שמעניק לשיש הגנה מפני כתמים ומקנה לו מראה מבריק ומרשים. כעת, כל שנותר הוא להחליט מהו הפוליש המתאים ביותר עבורכם וליהנות מהתוצאה.