מאמרים

ניקיון חניונים

ניקוי בלחץ גבוה

 

בד"כ, כדי לנקות חניונים בצורה טובה, יש צורך בשימוש בלחץ גבוה. טכניקה זו מבטיחה שכתמי שמן עקשניים ירדו מהר וביסודיות מהרצפה או קירות החניון. הלחץ נוצר מהזרקת המים בלחץ של 250 באר. הלחץ מעיף גם לכלוך שמקורו בשאריות צבע ומלט.כלומר, לא מדובר בשטיפה פשוטה של מים וסבון, אלא בפיצוץ של מים שמעיף את הכתמים ומשאיר חניון נקי. 

 

ניקוי חניונים בלחץ גבוה נעשה על ידי מכשור מיוחד: כזה שמתאים למשטחי גרניט, בטון וסילר. הטיפול מתאים הן לחניון מקורה והן לחניון פתוח ואף לחניון של בית מגורים משותף.

 

כיצד נעשה הניקיון בפועל?

ראשית אנחנו קובעים זמן שמתאים ונוח ללקוח. זה יכול להיות בשעות הערב והלילה או שעות הבוקר המוקדמות. שנית, אנחנו מטאטאים ומכינים את החניון לשטיפה: מזיזים פסולת לא רצויה וחפצים שמפריעים לעבודה. מכוניות, אם נשארו, נבקש מהבעלים שלהם להזיז. לאחר מכן אנחנו מתיזים מים בלחץ גבוה, ומנקים את כל כתמי הצבע והגריז שיש בחניון. לבסוף, אנחנו עוברים עם סבון מיוחד ששוטף את סימני הדרך בחניון ובכך מונע את הצורך לצבוע אותם מחדש.

 

ניקוי הספינקלרים והצנרת בחניון גם יעשה תחת לחץ גבוה. בצינורות מצטברים עכבישים ואבק. ניקוי כזה מוריד אותם משם ובכך מאריך את משך החיים של הצינורות. מומלץ לנקות את הספינקלרים אחת לשנה יחד עם ניקונ הרצפה, כי הלכלוך שירד מהספינקלרים ילכלך גם את הרפה ואז צריך לנקות גם אותה. 

 

ניקיון של הקירות יעשה אף הוא בלחץ גבוה: לחץ כזה מוריד את כל המודעות שנתלו בחניון, מחדש את הצבע של הקירות ללא שטיפה ואת הלכלוך שהצטבר על הקיר. את המים אוספים במכונת איסוף מים מיוחדת. כך הקירות נקיים ומקנים לקניון מראה נקי. להתרשמות מעבודות קודמות שלנו לחצו כאן.