מאמרים

ניקיון חלונות גבוהים

ניקיון בסנפלינג

איך מבצעים ניקיון בסנפלינג? ניקיון בסנפלינג מטרתו לנקות בניינים גבוהים נבחוץ. הכוונה היא לבניינים שקשה להגיע למעטפת החיצונית שלהם מבלי להתלות במשהו. איש הניקיון נתלה בחבלים ויורד בצורה מדורגת למטה, אל המשטח המלוכלך, ואז מנקה אותו עם חומרי ניקוי שמתאימים למשטח הנ"ל.

אז למה בעצם לנקות בסנפלינג?

חלונות מלוכלכים ובניינים עם חזית מוזנחת משדרים סוג של חוסר רצינות בבתי משרדים. הרבה פעמים החזית לא מנוקית כי לבעלים אין זמן להתעסק עם זה. בנוסף, הניקיון בבניינים אלו דורשים השקעה מיוחדת וציוד מיוחד. הסיבה? מדובר בניינים גבוהים, שרק טיפוס מחוץ לבניין מאפשר ניקיון ייסודי שלו.

כיצד ניקיון בסנפלינג מתבצע בפועל?

כעיקרון בדרך כלל משתמשים בסנפלינג לניקוי חלונות גבוהים. העובד שלנו משתלשל למטה וגולש אל החלון המלוכלך. כמובן שלפני זה הוא מצטייד בחומרי הניקיון הייחודיים שלנו לניקוי חלונות. כאשר העובד שלנו מסיים את הניקיון, החלון מבריק: אין עליו אבנית או כל לכלוך אחרת, כולל לשלשת ציפורים.

האם ניקיון בסנפלינג נועד רק לניקוי חלונות?

לא בהכרח. ניקיון בסנפלינג נועד גם לניקוי משטחים כמו אבן, פלדה, מתכות מסוגים שונים. העיקרון הוא שמדובר בקומות גבוהות , ולכן אין דרך אחרת להגיע למשטחים אלו, חוץ מאשר להשתשלשל בחבלים לשם. ההבדל הוא חומרי הניקיון שהעובד שלנו סוחב איתו: כל חומרי הניקיון מתאימים למשטח או רוצים לנקות.

תראו, בדרך כלל מדובר בבנייני משרדים , אך גם בתים פרטיים אפשר לנקות בסנפלינג. בעצם, כל בניין שיש לו יותר קומות מקרקע, ניקיון בסנפלינג מתאים לו. העניין הוא שניקיון כזה דורש מומחיות וציוד מקצועי, ולכן לא ניתן לעשות אותו לבד. אנחנו מציעים שתתקשרו אלינו היום וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת לעבודה מעולה.