מאמרים

קבלן איטום בירושלים

קבלן איטום

על פי האיגוד הלאומי של איטום וקבלני תיקון מבנים, הצרכנים עשויים לנקוט כמה צעדים כדי להבטיח שהם מוצאים את הקבלן הנכון עבור עבודתם. גג דולף, מרתף או בסיס לא מוגן יכול לעלות כמה אלפי דולרים בשווי של נזק משמעותי להקטין את ערך הבתים. לכן חשוב למצוא בדיוק מה התיקונים שאתה צריך ולאחר מכן להשוות שירותים ועלויות של קבלני איטום בירושלים. בדיקה כזו  יכולה לחסוך לך טונות של מזומנים. 

 

מציאת קבלן איטום

 כדי למצוא קבלן איטום בירושלים (בהנחה שאתה גר שם), חשוב לבדוק אם הוא מציע את השירותים שמתאימים לצרכים שלך. כך תבדוק את הצרכים שלך: בראש ובראשונה, אתה צריך לנקות ולבדוק את המרזבים עבור כל דליפה או נזק אחר. הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את צינור הניקוז, מים צריך להיות מנוקזים מהבית לפחות 48 שעות לפני הגעת הקבלן. האם כל המים נוקזו? אם כן, סבבה. אם לא, יש לבקש ממנו שידאג לניקוז מהיר יותר.  כדאי גם לבדוק דליפות בצינורות הניקוז. זכור! מים עומדים יוצרים שלוליות עם יתושים בקיץ ומטרד לא נעים בחורף. 

 

שנית כדאי לבדוק את קירות המרתף: האם במרתף ישנה רטיבות? ניתן לבדוק את זה על ידי בדיקה של סימני  רטיבות כמו קירות לחים, כתמים משונים על הקירות, ולפעמים, במקרים קשים, גם ריח של טחב וכתמי טחב. קבלן איטום טוב, יידע לייבש את המרתף ולאטום אותו , כך שהבעייה לא תחזור על עצמה. 

 

כיצד לבחור קבלן איטום?

ככלל, תמיד טוב לשאול משפחה וחברים אם הם מכירים קבלן איטום טוב שגר ועובד בסביבה. כלומר, אם אתה גר בירושלים, שאל את הסובבים אותך אם הם מכירים קבלן איטום בירושלים. סביר להניח שהם כבר ישיגו לך כמה מספרים. בנוסף, זה אף פעם לא רעיון רע לראיין ולהשוות כמה קבלנים עמיד למים לפני קבלת החלטה. בקש הפניות כדי שתראה מה לקוחות בעבר חשבו על השירות המסוים שלהם. בנוסף, אתה צריך להשוות אחריות מכל הקבלנים המרואיין, לקרוא את האותיות הקטנות ולהבטיח הבסיסים שלך מכוסים. לאחר שהחלטת על קבלן שעונה על הצרכים שלך בבית, כמו גם הצרכים הפיננסיים שלך, אתה יכול לנהל משא ומתן על חוזה כתוב. חוזה כתוב הוא הכרחי לחלוטין משום שהוא מתאר אילו שירותים הקבלן יספק, עלויות צפויות וזמן ההשלמה הצפוי.